Auto varuosad. Säästa aega ja raha.
Vaata müügikuulutusi või saada varuosapäring.

Uus portaal www.varuosa24.ee alustab

| Jaga

Auto pidurid on hakanud imelikku häält tegema… Ilmselt on klotsid läbi. Huvitav,  kuskohast neid parima hinnaga saaks? Ja oleks hea, kui oleks ka kohe olemas, mitte ei peaks kuskilt tellima...

Või tegid kõksu ja pead nüüd autot parandama hakkama. Pamper, esituli, kapott, tiib ja veel mõned pisividinad… Aeg on ka, nagu ta on, ja seega väga palju maksta ei tahaks. Palju maksab originaal, palju B-osa? Võibolla saab lammutusest soodsamalt? Või veel parem, järsku isegi värv klapib? Kes ütleks? Aega ka eriti otsida ei ole…

Parimate pakkumiste valikul aitab www.varuosa24.ee. Tegemist on varuosade ja autokaupade hinnavõrdlusportaaliga autoomanikule, mille analooge on paljud kindlasti proovinud kas kindlustust või reisipileteid ostes. Portaali tarkvara on loonud AS Webmedia.

“Praegune majandusolukord on pannud inimesed oma kulusid kriitilisema pilguga vaatama. Auto on olnud alati märgatav kulu, kus kokkuhoid seda tuntavam. Inimesed tahavad valida ja võrrelda.” ütleb OÜ Varuosa24 juhataja Kristjan Konks.

“Oleme portaali kokku koondanud kõikide enamlevinud sõidukite tehnoandmed. Juba täna on andmebaasis sees üle 1200 erineva automudeli ligi 20 tuhat erinevat modifikatsiooni. Hetkel on meie partnerite valikus 34 tuhat pakkumist. Mitmed eelkokkulepped on sõlmimisel ja sügiseks kasvab valik oluliselt.”

Kohe alguses märkab kasutaja www.varuosa24.ee mitmeid uusi innovaatilisi võimalusi. Näiteks on enamlevinud otsingud koondatud eraldi gruppidesse. Kui ees on ootamas korraline hooldus, sillaremont või keretööd, siis selle asemel, et neid osi ükshaava otsida, saab kohe pakkumised kokku võtta. Lisaks müüja andmetele on kohe näha nii hind kui tarneaeg. Kõik vajalikud otsingud saab hilisemaks töö jätkamiseks oma konto alla ära salvestada.

Eraisikutele on kuulutamine tasuta. Mõistlik on oma garaažinurgas seisvad varuosad üle vaadata ja kasutuskõlblik müüki panna. See on väga lihtne, tuleb vaid määrata auto tehnilised andmed ja märkida müüdavate osade hind. Loomulikult saab lisada fotod ja muu vajaliku lisainfo.

Need on mõned näited hetkel pakutavast. Mitmed uuendused, sealhulgas venekeelne versioon, on arendamisel ja järgnevatel kuudel täieneb www.varuosa24.ee veelgi.

“Peame tähtsaks heas korras auto poolt pakutavat ohutust ja sõidurõõmu. Loodame, et saame aidata klientidel seda mõistlike kulutustega saavutada.”

Kommentaarid

Kommentaarid puuduvad.

Kommenteeri

*
*
*