Auto varuosad. Säästa aega ja raha.
Vaata müügikuulutusi või saada varuosapäring.

Varuosa24.ee on nüüd Autmo.ee

| Jaga
Nagu eelmine nädal teada andsime, uuendasime nädalavahetusel põhjalikult kodulehte. Üle on tulnud vaid sisu, kogu tarkvara on nullist uuesti kirjutatud.
Mis siis muutus?
1. Nimi. Miks Autmo.ee, kui Varuosa24 oli meid seni hästi teeninud? Jah, Varuosa24 töötas väga hästi Eestis. Paraku ei ole see nimi teistes riikides kuidagi suupärane või kasutatav. Pidime leidma nime, mis sobib paljudes keeltes ja millele ka sobiva domeeni leida suudame. Testisime kümneid nimesid ning otsustasime Autmo kasuks.
2. Kuulutuste parem leitavus. Tegime ümber müügikuulutuste kuvamise. Juba peale margi valikut näed kõiki kuulutusi, samuti on kiirem mudeli valik.
3. Otsing. Kuulutusi saab leida nüüd ka otsides vaba teksti otsingu läbi. Peale otsimist saad kuulutusi filtreerida auto või asukoha järgi.
Varuosa otsing
4. Varuosapäring ja kuulutuse lisamine. Auto valik ja piltide lisamine toimub nüüd veelgi kiiremalt ja lihtsamalt. Kui oled sisse loginud, siis enda andmeid eraldi sisestama ei pea. Varuosapäringu puhul näed lisaks, kellele päringu saatsime ja saad saajaid ka ise määrata. Samuti saad vaadata enda varasemaid varuosapäringuid.
 
Need on olulisemad, aga muudatusi on rohkemgi. Ja järgmise poole aasta jooksul tuleb uuendusi veelgi. Aga sellest juba siinsamas edaspidi.
Mida nendest muudatustest arvad? Kommenteeri siin või saada tagasisidet!
 

Kommentaarid

Kommentaarid puuduvad.

Kommenteeri

*
*
*